24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
18
Hours
51
Min
05
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026

KARKASSINAELAPÜSTOL SENCO FP601ST 50-90MM 34°

SKU: 506668
643.00 € /tk
417.95 €
Discount 225.05 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Karkassinaelapüstol 2,9 - 3,1 mm diameetriga 34 kraadiste naelte laskmiseks
• Salve mahutavus: 70 tk
• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
Monthly payment
107.17 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026