24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
04
Min
40
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 24.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 24.05.2026

KATUSEPAPINAELA PÜSTOL SENCO RP455XP 19-44MM 15°

SKU: 578358
735.00 € /tk
495.00 €
Discount 240.00 € (33%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Naelapüstol katusepapinaelte kinnitamiseks
• Salve mahutavus: 120 tk
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
122.50 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 24.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 24.05.2026