24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
50
Min
12
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026

AKUPUURVASAR MAKITA DHR165Z 18V AKU JA LAADIJATA MUDEL

SKU: 593815
300.00 € /tk
195.00 €
Discount 105.00 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Kahe funktsiooniga 18V akupuurvasar, mis võimaldab puurida nii löögita kui ka löögiga.
• Väga kerge ja kompaktse konstruktsiooniga.
• Aku ja laadijata mudel – tarnitakse ilma akuta ja laadimisseadmeta.
• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
Monthly payment
50.00 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026