24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
40
Min
01
Sec
  • Courier service to home from 3,69 € from 05.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 05.06.2026

LAELAMP PHILIPS 39W LED 3000LM AMAZE HUE TIMMERIGA

SKU: 634985
452.00 € /tk
249.00 €
Discount 203.00 € (45%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Laelamp võimsusega 39 W.
• Korpus valmistatud plastikust.
• Valguse temperatuur on 2200-6500 K, valgusvoog 3000 lm.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
75.33 €
  • Courier service to home from 3,69 € from 05.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 05.06.2026