24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
11
Min
54
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 24.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 24.05.2026

RULLNAELAPÜSTOL SENCO COILPRO50 32-50MM 15°

SKU: 655561
745.00 € /tk
465.00 €
Discount 280.00 € (38%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Pro-seeria rullnaelapüstol igaks kasutuseks
• Sobilik d: 2,1 - 2,5 mm 15 kraadi all olevatele 32 - 50 mm pikkustele naeltele
• Salve mahutavus: 375 tk
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
124.17 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 24.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 24.05.2026