24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
22
Hours
23
Min
37
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026

VALAMUSEGISTI DAMIXA SILHOUET L 7401346 HARJATUD TERAS

SKU: 665225
599.00 € /tk
309.00 €
Discount 290.00 € (48%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Valamusegisti, millel on 35 mm keraamiline segistisu.
• Liikumatu jooksutoru, 6 l/min aeraator ja harjatud teras pind.
• Komplekti kuuluvad ühendustarvikud: survevoolikud G3/8 x 38 cm 2 tk.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
99.83 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026