24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
22
Hours
41
Min
28
Sec
  • Courier service to home from 5,59 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026

EMAILITUD SÖEGRILL WALLANDER BARREL SK01

SKU: 669695
215.00 € /tk
115.00 €
Discount 100.00 € (47%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Musta emailkattega söegrill.
• Grilli mõõtmed 81 x 49 x 108 cm.
• Küpsetusrest mõõtudega 43,5 x 47 cm.
• Kaks plastikust ratast ja kroomitud soendusrest.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
35.83 €
  • Courier service to home from 5,59 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026