24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
21
Min
49
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

KÄSIPRESS PRESSPALEDETA UPONOR S-PRESS PLUS AL-PEX 14-20MM

SKU: 695661
819.00 € /tk
469.00 €
Discount 350.00 € (43%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• 14-20 mm presspaledeta käsipress.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
136.50 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026