24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
40
Min
33
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026

AKUTRELL MAKITA DF002GD201 40V MAX XGT 2X2,5AH

SKU: 713381
798.67 € /tk
519.14 €
Discount 279.53 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Akutrell, paindlik tööriist ehitajatele, monteerijatele ja hoolduspersonalile.
• Maksimaalne kinnitusmoment on 64 Nm.
• Sisseehitatud LED tööväljavalgusti.
• Komplektis on 2 x 2,5 Ah akut ja laadija.
• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
Monthly payment
133.11 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026