24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
27
Min
57
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 05.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 05.06.2026

PÕRANDALAMP TRIO HEDDA E27 MUST

SKU: 730153
219.00 € /tk
119.00 €
Discount 100.00 € (46%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Põrandalambil on E27 sokkel võimsusega 40 W.
• Valgusallikad ei kuulu komplekti.
• Kaitseklass on IP20.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
36.50 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 05.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 05.06.2026