24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
28
Min
13
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026

TEPPANYAKI PLAAT YAKINIKU LARGE

SKU: 731638
225.00 € /tk
125.00 €
Discount 100.00 € (44%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Teppanyaki plaat on mõeldud Large Kamado jaoks.
• Valmistatud eriti tugevast roostevabast terasest ja seda saab hõlpsasti puhastada.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
37.50 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 26.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 26.05.2026