Courier service to home from 20,39 € from 26.05.2026
GRILL YAKINIKU XLARGE KAMADO
SKU: 731646
3300.00 € /tk
1749.00 €
Discount 1551.00 € (47%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Kamado grill.
• Juurde kuuluvad alus, külgmised lauad ja pro-komplekt.
• 14-päevane tagastusõigus. • HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Courier service to home from 20,39 € from 26.05.2026
Yakiniku XLARGE Kamado abil olete tõeline grillimeister. Olenemata sellest, kas grillid hõlpsasti suure inimrühma ees või kasutad seda Kamado't toitlustuses, saad XLARGE'i abil hõlpsasti hakkama paljude ja suurte ettevalmistustega samaaegselt. Suur 56 cm suurune rest annab teile grillimispinna, millel saate valmistada näiteks tomahooki või suuri kalatükke. Selle toote juurde kuuluvad alus, külgmised lauad ja pro-komplekt. Pro-komplekt on hädavajalik otsese ja kaudse grillimise ning eri tasanditel olevate koostisosade valmistamise jaoks.
Courier service to home from 20,39 € from 26.05.2026
Delivery by courier. A Bauhof courier will deliver the goods to the doorstep at the destination. Carriage of the goods to the door or to the apartment is not included. Once the ordered products have been delivered to the courier company, the courier company will contact you in advance to specify the delivery time.