24h Koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
07
Hours
49
Min
40
Sec
  • Courier service to home from 5,59 € from 04.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 04.06.2026

LINT- JA KETASLIHVMASIN HOLZSTAR 0,37KW 230V

SKU: 737546
309.00 € /tk
169.00 €
Discount 140.00 € (45%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Lint- ja ketaslihvmasin.
• Võimsus 0,37 kW.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
51.50 €
  • Courier service to home from 5,59 € from 04.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 04.06.2026