24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
37
Min
46
Sec
  • Courier service to home from 8,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,49 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026

GENERAATOR EINHELL TC-PG 35/E5

SKU: 740259
606.67 € /tk
394.34 €
Discount 212.33 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
Monthly payment
101.11 €
  • Courier service to home from 8,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,49 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026