Courier service to home from 8,29 € from 2-5 tööpäeva
Pick up from the store from 23.05.2026
KOMPRESSOR EINHELL TE-AC 50 SILENT
SKU: 740368
598.67 € /tk
389.14 €
Discount 209.53 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
This field is not correct.
This field is not correct.
Monthly payment
99.78 €
Courier service to home from 8,29 € from 2-5 tööpäeva
Pick up from the store from 23.05.2026
Einhell kompressor TE-AC 270/50 Silent Plus on multifunktsionaalne vaikne kompressor madala müratasemega 54 dB (LpA) ja võimsusega 1500 W. Kompressor on palju vaiksem kui võrreldava jõudlusega tavalised kompressorid. Kompressoreid saab üldiselt kasutada töökojas ja garaažis ning renoveerimis- ja restaureerimistöödel, aga ka vaba aja veetmiseks: kasutades selleks sobivaid tööriistu, saate lakkida ja värvida peaaegu aja jooksul ning peale kanda. kaitseõli puidule kas piiratud või suurel pinnal. Töökojas saate teha ka puhumis- või liivapritsitöid. Vaikse kompressori toiteallikaks on õlivaba ja hooldusvaba pump, mis tagab madala hooldusvajaduse. 50-liitrine paak tagab piisava õhuvaru suuremateks ülesanneteks. Rakenduste reguleerimiseks kuni maksimaalse rõhuni 8 baari on olemas rõhualandaja. Lihtsaks hooldamiseks on kompressoril tühjenduskraan. Komplektis manomeetri ja kiirühendusega kontrollitud ja reguleerimata rõhu jaoks. Kaitseklapp tagab kasutaja kõrge ohutuse. Suured rattad ja transpordilatt muudavad transportimise lihtsaks. Kindla ja turvalise seisuasendi kasutamise ajal tagavad vibratsioonisummutusjalad. Einhell on kvaliteedis veendunud ja annab paagile 10-aastase perforatsioonikorrosiooni garantii.
General