24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
07
Min
39
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

TERMOKAAMERA HIKMICRO G41

SKU: 754076
9865.34 € /tk
7149.00 €
Discount 2716.34 € (28%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Termo resolutsioon: 960 x 720.
• Mõõdetav temperatuurivahemik 20 °C kuni 650 °C (H versiooniga kuni 2000 °C).
• Aku kestvus 4 tundi (pideval kasutamisel).
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026