24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
01
Min
25
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

TERMOKAAMERA HIKMICRO G41H

SKU: 754077
11 532.00 € /tk
8549.00 €
Discount 2983.00 € (26%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Termo resolutsioon: 960 x 720 SuperIR funktsiooniga, NETD <35mK.
• Mõõdetav temperatuurivahemik -20 °C kuni 2000 °C.
• Aku kestvus 4 tundi (pideval kasutamisel).
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026