24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
09
Min
28
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

TERMOKAAMERA HIKMICRO G61

SKU: 754078
11 865.34 € /tk
8899.00 €
Discount 2966.34 € (25%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Termo resolutsioon: 1280 x 960.
• Mõõdetav temperatuurivahemik 20 °C kuni 650 °C ( H versiooniga kuni 2000 °C).
• Aku kestvus 4 tundi (pideval kasutamisel).
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026