24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
31
Min
18
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKUSTILINE LEKKEANDUR HIKMICRO AD21

SKU: 754088
1020.00 € /tk
755.00 €
Discount 265.00 € (26%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• 1024 × 600 resolutsiooniga 7’’ puutetundlik LCD-ekraan.
• Mõõdetav sagedusvahemik 150 kuni 7500 Hz.
• Aku kestvus 11 tundi (pideval kasutamisel).
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
170.00 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026