24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
04
Min
32
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 31.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 31.05.2026

KIIRLUKUGA INDUKTSIOONKUUMAPÜSTOLITE KOMPLEKT KS TOOLS, 6 OSA

SKU: 757369
1665.34 € /kompl.
955.00 €
Discount 710.34 € (43%)

Monthly payment
277.56 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 31.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 31.05.2026