24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
18
Min
19
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

NURKLIHVIJA BOSCH GWX 17-125 S

SKU: 758798
452.00 € / tk
Meistriklubi hind:
279.01 €
Discount 172.99 € (38%)

• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
75.33 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026