24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
04
Min
47
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

LAADIMISKOMPLEKT BOSCH GBA 4,0AH 5,5AH PROCORE18V, GAL 1880CV

SKU: 758841
478.67 € /kompl.
299.00 €
Discount 179.67 € (38%)

Monthly payment
79.78 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026