24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
17
Min
49
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKUTIKKSAAG BOSCH GST 18V-125 S, ILMA AKU JA LAADIJATA

SKU: 759043
438.67 € /tk
273.00 €
Discount 165.67 € (38%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• Aku ja laadija pole komplektis!
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
73.11 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026