24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
00
Min
14
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKULIHVIJA BOSCH GSS 12V-13, KOHVRIS, ILMA AKU JA LAADIJATA

SKU: 759057
385.34 € /tk
242.00 €
Discount 143.34 € (37%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• Aku ja laadija pole komplektis!
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
64.22 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026