24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
43
Min
27
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKUTRELL BOSCH GSR 18V-150 C PRO, ILMA AKU JA LAADIJATA

SKU: 759069
593.34 € /tk
369.00 €
Discount 224.34 € (38%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• Aku ja laadija pole komplektis!
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
98.89 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026