24h Koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
05
Hours
35
Min
57
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

PUURVASAR BOSCH GBH 18V-26 F, LB 2X5,5PRC, 1880CV

SKU: 759210
1238.67 € /tk
769.00 €
Discount 469.67 € (38%)

Monthly payment
206.45 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026