24h Koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
05
Hours
35
Min
32
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKUPUURVASAR BOSCH GBH 18V-24 C, ILMA AKU JA LAADIJATA

SKU: 759212
505.34 € /tk
315.00 €
Discount 190.34 € (38%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• Aku ja laadija pole komplektis!
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
84.22 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026