24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
00
Min
29
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

AKUEKSTSENTRIKLIHVIJA BOSCH GEX 12V-125, BOX, AKU JA LAADIJATA

SKU: 759237
932.00 € /tk
585.00 €
Discount 347.00 € (37%)
E-shop campaign price for a logged-in customer

• Aku ja laadija pole komplektis!
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
155.33 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026