24h Koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
14
Hours
32
Min
09
Sec
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

NURKLIHVIJA BOSCH GWS 18V-15 PSC 2X8,0AH PC GAL 18V-160, L-BOXX

SKU: 759400
1313.34 € / tk
Meistriklubi hind:
815.01 €
Discount 498.33 € (38%)

• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
218.89 €
  • Courier service to home from 4,19 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026