24h Koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
14
Hours
32
Min
16
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

NURKLIHVIJA BOSCH GWS 17-125 S INOX CARTON

SKU: 759452
452.00 € / tk
Meistriklubi hind:
285.01 €
Discount 166.99 € (37%)

• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
75.33 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026