24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
06
Min
19
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026

LEHEPUHUR ECHO PB-265ESLT

SKU: 762011
566.67 € /tk
389.00 €
Discount 177.67 € (31%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Väga kerge kaaluga seljaskantav lehepuhur ei väsita käsi.
• Ideaalne platside, kõnniteede, terrasside pühkimiseks lehtedest, okastest, rohulibledest, liivast, kivikestest.
• Vähendatud müratasemega mootor.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
94.45 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 28.05.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 28.05.2026