24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
20
Hours
36
Min
40
Sec
  • Courier service to home from 4,99 € from 04.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 04.06.2026
  • Pick up from the store from 04.06.2026

MINIPUMPLA IBO SANIBO MINI

SKU: 766495
278.67 € /tk
159.00 €
Discount 119.67 € (43%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Reoveepumpla on ettenähtud reoee pumpamise jaoks eramajades kus ei ole võimalik ehitada välja isevoolavat kanalisatsiooni süsteemi.
• Väikese suurusega täisvarustuses ja paigaldamisvalmis pumpamisseade.
• Käivitub automaatselt, kui vedeliku tase jõuab 55 mm-ni ja lülitub välja kui veetase langeb 25 mm-ni.
• 14-päevane tagastusõigus.
• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
46.45 €
  • Courier service to home from 4,99 € from 04.06.2026
  • Parcel machine from 2,29 € from 04.06.2026
  • Pick up from the store from 04.06.2026