Ärikliendiosakond

Meie kauplustes on sõbralik ja asjalik äriklienditeenindus!

Eesti suurima ning usaldusväärseima ehitus- ja aiakaubandusketina garanteerime, et meilt ostetud kaup jõuab kliendi objektile komplekteerituna ning õigel ajal. Soovitud tootevalikule ning nõuannetele lisaks on kliendi jaoks oluline võimalikult mugav ning kiire maksmisviis - siin pakume oma usaldusväärsetele partneritele krediidikliendi staatust, mis teeb kauba eest tasumise kliendi jaoks lihtsamaks ning mugavamaks.

 Krediidi saamiseks tuleb ettevõttel täita kaubakrediidi taotlus:

 Taotlusele palume lisada alljärgnevad dokumendid:

  • - eelmise majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne;
  • - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali seisuga (juhatuse liikme allkirjaga);
  • - volitus lepingule allakirjutamiseks, kui vastav isik ei ole B-kaardile kantud.

Kaubakrediidi taotluse saate välja trükkida käesolevalt leheküljelt või küsida meie kaupluste infoletist. Täidetud kaubakrediidi taotluse palume koos dokumentidega saata faksile 6061401, e-posti aadressil krediit@bauhof.ee või posti teel aadressil J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

Krediidikomisjon (kes otsustab krediidi andmise üle) vaatab taotlusi üle teisipäeviti ja reedeti. Komisjoni otsusest teavitakse krediiti taotlenud ettevõtet posti teel. Positiivse vastuse korral sõlmime ärikliendiga müügilepingu, mis võimaldab osta Bauhofist kaupu krediidiga.

Teid teenindavad:

Tallinn

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Vahur Toots(äriteeninduse juht, põhja regioon) vahur.toots@bauhof.ee 606 1473 501 5634
Marija Funkner (müügiassistent) marija.funkner@bauhof.ee 606 1480 5854 5997
Andres Karon andres.karon@bauhof.ee 606 1427 5348 9750
Andre Müürisepp andre.myyrisepp@bauhof.ee 606 1454 507 9732
Janek Mäemurd janek.maemurd@bauhof.ee 606 1478 503 7331
Kenny Lumiste kenny.lumiste@bauhof.ee 606 1482 512 3852
Gert Puusepp gert.puusepp@bauhof.ee 606 1455 5912 6246
Anton Kuzmin anton.kuzmin@bauhof.ee 606 1461 5300 5364
Katrin Papagoi katrin.papagoi@bauhof.ee   5388 5343
Ken Miido ken.miido@bauhof.ee   5620 5434

 

Tartu

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Aivar Tõnnis(äriteeninduse juht, ida regioon)  aivar.tonnis@bauhof.ee   505 3020
Kadri Martin (müügiassistent) kadri.martin@bauhof.ee 730 5737 515 5456
Erkki Edur erkki.edur@bauhof.ee 730 5734 5347 1472
Allan Saarepuu allan.saarepuu@bauhof.ee 730 5732 5346 6415
Margus Mõtsar margus.motsar@bauhof.ee 730 5734 5656 0062
Reelika Kirs reelika.kirs@bauhof.ee 7305734 5854 4631
Marko Muro marko.muro@bauhof.ee   5191 8330
Paul Paesalu paul.paesalu@bauhof.ee   5912 6686

 

Viljandi

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Bertil Berggren bertil.berggren@bauhof.ee 435 3034 501 5566
Kaido Heinsalu kaido.heinsalu@bauhof.ee 435 3033 5344 6056

 

Rakvere

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Meelis Kivisto meelis.kivisto@bauhof.ee 322 0909 529 3709
Margus Noodla margus.noodla@bauhof.ee 322 0929 5307 8287

 

Põlva

NIMI E-POSTTELEFONMOBIIL
Meelis Luste     meelis.luste@bauhof.ee      799 9090 553 7596
Kerstin Kütt kerstin.kutt@bauhof.ee   591 96316

 

Pärnu

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Virve Pichen (äriteeninduse juht, lääne regioon) virve.pichen@bauhof.ee   506 5362
Ott Teearu ott.teearu@bauhof.ee 444 8413 511 3902
Meelika Ild meelika.ild@bauhof.ee 444 8436 5385 9284
Alari Afanasjev alari.afanasjev@bauhof.ee 444 8427 5698 8111
Monika Vinkel monika.vinkel@bauhof.ee 444 8436 5663 3275

 

Jõhvi

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Aleksandr Rastrõgin aleksandr.rastrogin@bauhof.ee 335 9754 520 9992
Toomas Tagam   toomas.tagam@bauhof.ee 335 9755 515 6837

 

Kuressaare

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Maris Põld                  maris.pold@bauhof.ee                  453 0604 5309 9149

 

Haapsalu

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Marek Laksberg        Marek.Laksberg@bauhof.ee       472 5542 506 2110

 

Valga

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Vello Pommer       vello.pommer@bauhof.ee     766 6065  

 

Keila

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Helina Tamme       helina.tamme@bauhof.ee       533 28816

 

Laagri

NIMIE-POSTTELEFONMOBIIL
Julia Alenkina (müügiassistent) julia.alenkina@bauhof.ee 650 8882 556 02197
Urmas Miido urmas.miido@bauhof.ee 650 8886 520 3327
Rene Kuldkepp rene.kuldkepp@bauhof.ee 650 8887 509 9121
Gert Vaheoja gert.vaheoja@bauhof.ee 650 8867 509 9861
Lauri Luhasoo lauri.luhasoo@bauhof.ee 650 8861 508 6875
Alo Allas alo.allas@bauhof.ee   5860 8165
Hedi Suvi (müügiassistent) hedi.suvi@bauhof.ee 5399 9679