E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

Ärikliendiosakond

Meie kauplustes on sõbralik ja asjalik äriklienditeenindus!

Eesti suurima ning usaldusväärseima ehitus- ja aiakaubandusketina garanteerime, et meilt ostetud kaup jõuab kliendi objektile komplekteerituna ning õigel ajal. Soovitud tootevalikule ning nõuannetele lisaks on kliendi jaoks oluline võimalikult mugav ning kiire maksmisviis - siin pakume oma usaldusväärsetele partneritele krediidikliendi staatust, mis teeb kauba eest tasumise kliendi jaoks lihtsamaks ning mugavamaks.

 Krediidi saamiseks tuleb ettevõttel täita kaubakrediidi taotlus:

 Taotlusele palume lisada alljärgnevad dokumendid:

  • - eelmise majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne;
  • - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali seisuga (juhatuse liikme allkirjaga);
  • - volitus lepingule allakirjutamiseks, kui vastav isik ei ole B-kaardile kantud.

Kaubakrediidi taotluse saate välja trükkida käesolevalt leheküljelt või küsida meie kaupluste infoletist. Täidetud kaubakrediidi taotluse palume koos dokumentidega saata faksile 6061401, e-posti aadressil krediit@bauhof.ee või posti teel aadressil J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

Krediidikomisjon (kes otsustab krediidi andmise üle) vaatab taotlusi üle teisipäeviti ja reedeti. Komisjoni otsusest teavitakse krediiti taotlenud ettevõtet posti teel. Positiivse vastuse korral sõlmime ärikliendiga müügilepingu, mis võimaldab osta Bauhofist kaupu krediidiga.

Teid teenindavad:

Tallinn

NIMIE-POSTMOBIIL
Marija Funkner (müügiassistent) marija.funkner@bauhof.ee 5854 5997
Andres Karon andres.karon@bauhof.ee 5348 9750
Andre Müürisepp andre.myyrisepp@bauhof.ee 507 9732
Janek Mäemurd janek.maemurd@bauhof.ee 503 7331
Kenny Lumiste kenny.lumiste@bauhof.ee 512 3852
Gert Puusepp gert.puusepp@bauhof.ee 5912 6246
Anton Kuzmin anton.kuzmin@bauhof.ee 5300 5364
Katrin Papagoi katrin.papagoi@bauhof.ee 5388 5343
Ken Miido ken.miido@bauhof.ee 5620 5434

 

Tartu

NIMIE-POSTMOBIIL
Aivar Tõnnis(kliendisuhete juht)  aivar.tonnis@bauhof.ee 505 3020
Kadri Martin (müügiassistent) kadri.martin@bauhof.ee 515 5456
Erkki Edur erkki.edur@bauhof.ee 5347 1472
Margus Mõtsar margus.motsar@bauhof.ee 5656 0062
Reelika Kirs reelika.kirs@bauhof.ee 5854 4631
Marko Muro marko.muro@bauhof.ee 5191 8330
Paul Paesalu paul.paesalu@bauhof.ee 5912 6686

 

Viljandi

NIMIE-POSTMOBIIL
Bertil Berggren bertil.berggren@bauhof.ee 501 5566
Kaido Heinsalu kaido.heinsalu@bauhof.ee 5344 6056

 

Rakvere

NIMIE-POSTMOBIIL
Meelis Kivisto meelis.kivisto@bauhof.ee 529 3709
Margus Noodla margus.noodla@bauhof.ee 5307 8287

 

Põlva

NIMI E-POSTMOBIIL
Meelis Luste     meelis.luste@bauhof.ee      553 7596
Kerstin Kütt kerstin.kutt@bauhof.ee 591 96316

 

Pärnu

NIMIE-POSTMOBIIL
Virve Pichen (äriteeninduse juht) virve.pichen@bauhof.ee 506 5362
Marek Laksberg        Marek.Laksberg@bauhof.ee       506 2110
Meelika Ild meelika.ild@bauhof.ee 5385 9284
Alari Afanasjev alari.afanasjev@bauhof.ee 5698 8111
Monika Vinkel monika.vinkel@bauhof.ee 5663 3275

 

Jõhvi

NIMIE-POSTMOBIIL
Aleksandr Rastrõgin aleksandr.rastrogin@bauhof.ee 520 9992
Toomas Tagam toomas.tagam@bauhof.ee 515 6837

 

Kuressaare

NIMIE-POSTMOBIIL
Maris Põld                  maris.pold@bauhof.ee                  5309 9149

 

Haapsalu

NIMIE-POSTMOBIIL
Mart Toomsalu    mart.toomsalu@bauhof.ee 58595055

 

Valga

NIMIE-POSTMOBIIL
Vello Pommer       vello.pommer@bauhof.ee      53077897

 

Keila

NIMIE-POSTMOBIIL
Helina Tamme       helina.tamme@bauhof.ee      533 28816

 

Laagri

NIMIE-POSTMOBIIL
Meelis Pade (müügijuht) meelis.pade@bauhof.ee 513 8173
Moonika Põld (müügiassistent) moonika.pold@bauhof.ee 5854 3144
Urmas Miido urmas.miido@bauhof.ee 520 3327
Rene Kuldkepp rene.kuldkepp@bauhof.ee 509 9121
Gert Vaheoja gert.vaheoja@bauhof.ee 509 9861
Lauri Luhasoo lauri.luhasoo@bauhof.ee 508 6875
Hedi Suvi (müügiassistent) hedi.suvi@bauhof.ee 5399 9679