E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

SKU
578265

MURUNIIDUK CLINT G46SHLE-B 2600W

SKU
578265
  • 5-aastane garantii
• Vedavate tagaratastega muruniiduk, mis on sobilik 400-1200 m² niitmiseks.
• 46 cm niidulaius, külgväljavise, multšimisfunktsioon ning 65-liitrine koguja.
• Vastupidav mootor, mille võimsus 2,6kW ja töömaht 139 cm³.
• 14-päevane tagastusõigus
Laost otsas
389€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 130€ tavahinnast
i
Bauhofi Järelmaks alates12,11 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Vedavate tagaratastega muruniiduk, mis on sobilik 400-1200 m² niitmiseks.
• 46 cm niidulaius, külgväljavise, multšimisfunktsioon ning 65-liitrine koguja.
• Vastupidav mootor, mille võimsus 2,6kW ja töömaht 139 cm³.
• 14-päevane tagastusõigus
CLINT G46SHLE-B on vedavate tagaratastega muruniiduk, mis on sobilik 400 kuni 1200 m² pindalaga aeda. Muruniidukil on 46 cm niidulaius, külgväljavise, multšimisfunktsioon ning 65-liitrine koguja.

Lõikekõrgus on reguleeritav: tsentraalne, 6 positsiooni, vahemikus 25 - 75 mm. Käivitus võtmest. Variaatoriga sujuvalt muudetav veokiirus.

Varustatud 2,6 kW võimsuse ja 139 cm³ töömahuga mootoriga. Kütusepaagi maht 1 liiter. Rataste läbimõõt: ees 7" / taga 10".

Üldine
Tootja Clint
Tootja tootekood G46SHLE-B
Tootekood 578265
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 24 kg
Pakendi kõrgus, cm 72 cm
Pakendi sügavus, cm 43 cm
Pakendi laius, cm 51.6 cm
Kaal, kg 24 kg
Tooteandmed
Elektristarter Jah
Kogumismahuti maht, l 65
Tsentraalne kõrguse reguleerimine 6 positsiooni, tsentraalne
Külgväljavise Jah
Kütusepaagi maht, l 1
Lõikekõrgus, mm 25 - 75
Mootori liik sisepõlemismootor
Multš Jah
Müratase, Db 96
Põhimaterjal teras
Esimese ratta läbimõõt/tagumise ratta läbimõõt, " 7 / 10
Silindri kubatuur, cm³ 139
Töölaius, cm 46
Veosüsteem reguleeritav
Võimsus, kW 2.6

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
519 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
397 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Juhendid

Tootejuhendid saad mugavalt allalaadida siit. Mõnusat kasutamist!

Tootega kokkusobivad artiklid

More Choices:
Millist muruniidukit valida

Kevad on täies hoos ja aiatöödeks on sisse pandud viies käik, mis tihti tähendab uue aiatehnika soetamist, sest vanad on alla andnud või on lihtsalt vajadused muutunud. Hekilõikurite, muruniidukite ja – traktorite maailmas aitab orienteeruda Bauhofi ekspert Priit Veski. Hoolimata sellest, et turule on tulnud kõiksugu vinget aiatehnikat, mis ka iseseisvalt aias toimetada suudavad, teeb kõige paremini töö ära ja meele rõõmsaks just see tööriist, mis on poest kaasa toodud arvestades reaalset vajadust.

Kuidas muruniidukit valida

Muruniiduki valimist võib alustada sellest, et piilute naabrimehe kuuri alla ning ostate lihtsalt suurema ja ilusama. Mõistlik oleks siiski pühendada veidi aega ning hinnata milline on niiduki töökoht ehk muruplats, eelkõige niidetava ala suurus. Järgmiseks vaadata juba kasutaja mugavust mõjutavaid tegureid – kui palju on aega, soovi füüsilist tööd teha ning mida hakata peale niidetud muruga. Kuidas kõik seotud on, katsume lühidalt kokku võtta.

Soovitame lisaks
MURUNIIDUK CLINT G46SHLE-B 2600W on lisatud ostukorvi