Eesti Grilliliidu soovitused alanud grillihooajaks

Eesti Grilliliidu soovitused alanud grillihooajaks

Grillimine on paljude eestlaste lemmiktegevusala. Rikkalik grill-lihade valik meie toidupoodides ning inspireerivad kokasaated annavad julgustust grillimisega tegelemiseks ka neile, kes on otsustanud selle meeldiva tegevusega alles alustada. Eesti Grilliliidu ekspert Enn Tobreluts annab ülevaate ja soovitusi, milliseid grille ja grillitarvikuid kasutades saab parima tulemuse. Vaata ka Enn Tobrelutsu grillide tutvustusvideot Bauhofi grillistendi juures siit

1 . Öökoloogilised süütekuubikud
Tark valik grilli või ka muu küttekolde süütamiseks: vala sütele toiduõli ja lase mõned minutid seista et õli süte sisse imbuks, seejärel süüta kuubikuga. Suurepärane toode kasutamiseks süütevedeliku asemel!

2 . Weberi väike gaasigrill
Suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega Weberi tuntud kvaliteediga väike gaasigrill. Mugav kaasa võtta suvekodusse ja mujale (võimalus soetada ka Weberi originaal-lisalaud terrassil kasutamiseks). Selle Weberi perekonna väkseima gaasigriilli puhul peab arvestama erilisema keermega gaasiballooniga (ei sobi nn tavalised Reola Gaasi kiirühendused).

3 . Mustangi väike gaasigrill
Hea välimuse, hinna ja kvaliteedi suhtega väikesegabariidiline gaasigrill. Sobib kasutamiseks väiksemaks küptsetusmahuks terrassil ja väikeste mõõtude tõttu on kergesti liigutatav panipaika ja tagasi.

4. Mustangi suur gaasigrill
Uhke väljanägemise ja suure küpsetusvõimsusega 5 põletiga (+ gaasipliit) gaasigrill väga soodsa hinnaga! Praktiline ja tark valik tõsisemale küpsetajale.

5 . Weberi gaasigrilli Q sarja lipulaev: Q3200 
Weberi Q sarja legendaarne gaasigrill, millel on kõik vajalik (sh originaalvarustuses LED-valgustus) nauditava protsessi ja grillitulemuse saavutamiseks! Eesti Grilliliit soovitab: kui on vähegi võimalust ja soovite kohe osta korralikku gaasigrilli mis teeniks teid pikki aastaid, siis see on Weber Q3200! Lisaks soetage kindlasti ilmastikukate ja nii on teil suurepärane grilliaparaat vähemalt järgmiseks 10-neks aastaks.

6. Gaasiballooni kapp
Uus ja lihtne funktsionaalne toode grilligaasiballooni asukohaks terrassil. Lisaks ballooni säilitamisele saab kappi kasutada ka tööpinnana grillimise ettevalmistamisel. Eesti Grilliliit soovitab kasutada Alexela Energia (Ergas) läbipaistvaid grilligaasiballoone, siis näete ise millal gaas hakkab otsa saama ja grillipidu ei jää pooleli!

7 . Kaasaskantavad Weberi söegrillid
Eesti Grilliliit soovitab: Grillige kõikjal kus lubatud ja iga ilmaga! Valik sobilikke ja soodsate hindadega väikegrille kaasavõtmiseks nii matkale (karpgrill) kui randa (sangaga söegrillid).
Grilliliit hoiatab: Mida väiksem on grilliaparaat, seda suurem grillimisel kuumus!
Eesti Grilliliidu soovitused


8. Suitsuvaba Lotusgrill
Trendikas, hea idee ja teostusega suitsuvaba väikegrill, mida on mugav kaasa võtta ka reisile. Valikus erinevad värvid.

9 . Wweberi klaasikaline söegrill
Weberi tuntud kvaliteediga klaasikaline UFO-tüüpi söegrill hea hinnaga.

10. Suur söegrill
Hea hinna ja suuruse suhtega söegrill! Kui grillipinna suurus on tähtis ja kuulus nimi mitte, siis valige see söegrill!

11. Mustang grillihari ja Weber grillipintsel ja grillitangid
Tööriistad olgu ka grillimisel korralikud, mis sest, et soodsa hinnaga!
Mustangi uus grillihari on tugeva varre hea harjaspea kujuga, millega pääseb ligi ka raskestipuhastatavatele grillipindadele.
Weberi pika varrega grillitangid ja grillipintsel: mõlemal on pikk vars oluline, sest nendega saab ohutult toimetada ka suuremate grillipindadega, kus kuumused ka suuremad. Ohutus ennekõike!

Vaata veel grilliteemalisi artikleid
Jaga
EESTI GRILLILIIDU SOOVITUSED ALANUD GRILLIHOOAJAKS on lisatud ostukorvi
Don't forget to buy these compatible products,