Millist Biolani komposterit valida

Millist Biolani komposterit valida

Kompost on aednikule oluline abimees. Kompost hoiab ära mulla pealispinna paakumise ning parandab savistes ja liivmuldades muldade niiskusomadusi. Tänu kompostile suureneb tihedate muldade õhustatus ja muld püsib suvel jahedamana ning talvel soojemana. Parim lahendus kvaliteetse kompostmassi saamiseks on tööstuslikult toodetud kompostrite kasutamine.

Kuna kompostimine on valik rohelisema tuleviku kasuks, siis kompostri hankimist saab võtta pikaaegse investeeringuna ning kompostri ostmisesse panustatud kapitali saab võtta kui investeeringut rohelisse tulevikku. Kvaliteetne komposter on pikaaegne ja töökindel ning annab võimaluse aastaringseks kompostimiseks ja on varustatud hästi toimiva õhutussüsteemiga. Sellised kompostrid on Soome enimmüüdud kompostrite valmistaja Biolan kompostrid. Biolani kompostrite eelised tulevad välja eelkõige pikema kasutuse käigus. Pikk kasutusaeg ja patenteeritud lahendustega kompostrid on erinevalt lihtsakoelistest või ise valmistatud kompostimislahendustest kuluefektiivsed alternatiivid kvaliteetse kompostmassi tootmiseks.


Millist Biolani komposterit validaBiolani Kiirkomposterid eco (kaks erinevat suurust – 220 l ja 550 l) on ette nähtud köögijäätmete aastaringseks kompostimiseks. Komposteri patenteeritud ventileerimissüsteem tagab õhuvarustuse õhutustorude kaudu otse kompostitava massi keskele ja vähendab komposti segamise vajadust. Reguleeritav õhutusava ja komposti termomeeter aitavad komposti seisundit jälgida ja parandada kompostimisprotsessi eriti talvel. Valmis komposti eemaldamiseks saate kasutada kompostri alumist luuki ning jätta komposterisse veel toores mass. Biolani Kiirkomposter on tiheda ja tugeva konstruktsiooniga ning hoiab ära näriliste pääsu selle sisemusse.
Kiirkomposter 220 eco on arvestatud ühe perekonna (1–6 inimest) biojäätmete jaoks, mahukam Kiirkomposter 550 on eriti sobiv asutustele, korteriühistutele või mitme pere vajadusteks. 550 l kompostri suur ava teeb kompostmassi segamise eriti mugavaks. Segamisega lisatakse komposti segusse hapnikku, mis on komposteerumisel hädavajalik ning aitab hoida massi sobiva niiskustaseme juures. Liigne niiskus võib viia komposti massi mädanemiseni. Kompostimisprotsessi parandamiseks soovitame kasutada Biolani Komposti- ja Käimlaturvast ja Biolani Kompostiäratajat. Biolani Komposti- ja Käimlaturvas aitab hoida kompostmassi õhulisena ja tagab efektiivse ning lõhnatu komposti valmimise protsessi. Biolani Kompostiärataja tõhustab komposteerumist eriti juhul, kui kompostitakse toitainetevaest materjali nagu kuiv aiapraht.


Biolani Maastikukomposter Kivi Biolani Maastikukomposter Kivi on mõeldud aia ja majapidamisjäätmete kompostimiseks ühepereelamutes või suvilates. Tänu oma avaratele mõõtmetele sobib see suurepäraselt suvemaja aia- ja käimlajäätmete kompostimiseks. Välimuselt meenutab see kivi ja tänu sellele sulandub hästi keskkonda ning seetõttu saab seda paigutada ka väiksemasse aeda.


Biolani AiakomposteritBiolani Aiakomposterit võib kasutada aia- ja majapidamisjäätmete kompostimiseks ühepereelamus ja suvilas. 900-liitrise komposteriga saate tõhusalt töödelda oma köögi- ja aiajäätmed kohevaks kompostiks. Suur täiteluuk kergendab komposteri täitmist ja segamist. Tihe konstruktsioon ja reguleeritav õhutussüsteem hoiavad ära kompostmassi kuivamise, vähendades sellega vajadust komposti jälgida.

Lisavarustusena pakutav alumiiniumvõrgust aluskorv hoiab ära näriliste pääsu komposterisse.

Jaga
MILLIST BIOLANI KOMPOSTERIT VALIDA on lisatud ostukorvi