BAUHOFI AIAPARADIISI SEEMNEUUDISED

BAUHOFI AIAPARADIISI SEEMNEUUDISED

Niipea kui päike pisutki kõrgemalt käima hakkab ning päevad pikenevad, algab Bauhofi Aiaparadiisis seemneriiulite vahel sagimine ning ei ole kahtlustki, et ettekasvatuse aeg on käes! Uurisime Bauhofi aiaparadiisi ekspertidelt, millised on selle-aastased seemneuudised.

 

Bauhofist leiavad vajalikud seemned nii algajad linnaaednikud, kogenud hobiaednikud kui eksperdid ning populaarsemaid sarju ning uudistooteid teile kohe tutvustamegi.

 

Aiasõprade poolt soojalt vastu võetud Agronom sarja põhisõnum on - testitud aiasõprade poolt. Kõik Agronom sarjas olevad sordid on populaarsed Balti regioonis ja testitud nii Seklose testpõldudel või paljude Agronom sarja fännide poolt. Kõik sordid on läbinud mitmeid aastaid kestnud uuringuid ja neid saab täielikult usaldada. Sari sobib nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Valikus on palju populaarseid aastate jooksul testitud sorte, näiteks Amsterdam 2 porgand, Cherry Belle redis ja teised.

 Porgandiseemned  Redise seemned

 

Endiselt on müügil ka tuntud ja tunnustatud Soome seemnesari Suvipiha, mida iseloomustab rikkalik tootevalik. Seemned on jagatud 5 värvigruppi: maitsetaimed, köögivili, hübriidsordid, püsililled, suvelilled ning valikus on ka Jõgeval aretatud Eesti sorte näiteks: aeduba Lemmik roheline, Kaalikas kohalik sinine, Porgand Jõgeva Nantes, Redis Jõgeva, Tomatid Erk, Koit, Maike, Malle F1, Mato, Terma, Valve ja Vilja.

 

Lisaks on Bauhofis saadaval eksperdile mõeldud Baltic Agro profiseemned, mis on nüüd kättesaadavad ka koduaednikele. Profistandardile vastava terve ja saagika taime tagavad kõrge kvaliteediga hübriidsordiseemned, mille pakendi tunned ära märgistuse „F1“ järgi. Baltic Agro köögiviljaseemnetest valmivate viljade eelisteks on suurepärased maitseomadused, haiguskindlus, kõrge saagikus ja viljade ühtlane valmimine. F1 hübriidide seemned toodetakse hübriidsordi vanemate, aastate pikkuse valiku tulemusel saadud nn puhaste liinide risttolmlemise teel. See on pikk ja töömahukas ning palju käsitsi tööd nõudev kulukas protsess. F1 hübriidi on ühendatud nn puhaste liinide parimad sordiomadused. Hübriidjõud avaldub esimese põlvkonna taime suurenenud kasvutugevuses ja saagikuses ning saagi ühtluses ja kvaliteedis.

   - suurepärased maitseomadused

   - kõrge saagikus

   - ühtlane viljade valmimine

   - viljade ühtlane kuju ja suurus

   - haiguskindlus

Jääsalati seemned

 

Lisaks on lettidele jõudnud ka Lord Nelson sarja uudistooted, millest tõstaksime esile näiteks Brokkoli Apollo F1, Sibula „White Lisbon“, kõrvitsad „Nelson“ F1 ja uudne spagettkõrvits „Vegetable Spagetti“ ning triibulised kirsstomatid „Tiger“ F1 ja tiigritriibuline harilik tomat „Tigerella“.

 

   Lord Nelsoni seemned  Lord Nelsoni seemned Lord Nelsoni seemned Lord Nelsoni seemned

 

Lisaks seemnetele leiad Bauhofist kõik vajaliku nii ettekasvatuseks kui aiatööriistad, mullad ja turbad, istutuskastid, -karbid ja kassetid ning perliidi, millega külvid katta. Samuti kasvuhooned nii kitsastesse tingimustesse ja rõdule kui avamaale, aiatööriistad ja kõik muu, et aias toimetamisest tõeliselt rõõmu tunda!

Jaga
BAUHOFI AIAPARADIISI SEEMNEUUDISED on lisatud ostukorvi