4 tunniga Telli&Nopi tellimuse täitmine pole kuni 25.10 võimaldatud.
Täidame teie tellimused esimesel võimalusel. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

 

Meie kauplustes on sõbralik ja asjalik äriklienditeenindus!

Eesti suurima ning usaldusväärseima ehitus- ja aiakaubandusketina garanteerime, et meilt ostetud kaup jõuab kliendi objektile komplekteerituna ning õigel ajal. Soovitud tootevalikule ning nõuannetele lisaks on kliendi jaoks oluline võimalikult mugav ning kiire maksmisviis - siin pakume oma usaldusväärsetele partneritele krediidikliendi staatust, mis teeb kauba eest tasumise kliendi jaoks lihtsamaks ning mugavamaks.

 Krediidi saamiseks tuleb ettevõttel täita kaubakrediidi taotlus:

Teid teenindavad:

HAAPSALU
Mart Amberman Müügijuht [email protected] 56989404
JÕHVI
Oliver Pavlov Müügijuht [email protected] 53878927
Aleksandr Rastrõgin Ärikliendihaldur [email protected] 5209992
Toomas Tagam Ärikliendihaldur [email protected] 5156837
KEILA
Helina Tamme Müügijuht [email protected] 53328816
KURESSAARE
Kärolin Raudsepp Müügijuht [email protected] 53099149
LAAGRI
Kardo Baumann Müügijuht [email protected] 53885343
Meelis Pade Ärikliendihaldur [email protected] 5138173
Jakob Käst Müügijuht [email protected] 53881048
Lauri Luhasoo Äriarendusjuht [email protected] 5086875
Urmas Miido Ärikliendihaldur [email protected] 5203327
Gert Vaheoja Ärikliendihaldur [email protected] 5099861
Julia Alenkina Müügiassistent [email protected] 55602197
Hedi Suvi Müügiassistent [email protected] 53999679
LASNAMÄE
Ilja Kirijenko Müügijuht [email protected] 53005364
Kristina Oru Müügijuht [email protected] 58545997
Janek Kokla Äriarendusjuht [email protected] 53326228
Magnus Vaht Äriarendusjuht [email protected] 53623154
Rene Kuldkepp Suurkliendihaldur [email protected] 5099121
Janek Mäemurd Ärikliendihaldur [email protected] 5037331
Ken Miido Ärikliendihaldur [email protected] 56205434
Moonika Põld Müügiassistent [email protected] 58543144
PÕLVA
Kerstin Kütt Ärikliendihaldur [email protected] 59196316
Janno Sirol Müügijuht [email protected] 53442915
PÄRNU
Alari Afanasjev Müügijuht [email protected] 56988111
Monika Vinkel Ärikliendihaldur [email protected] 56633275
Meelika Ild Ärikliendihaldur [email protected] 53859284
Virve Pichen Piirkonnajuht [email protected] 5065362
RAKVERE
Margus Noodla Müügijuht [email protected] 53078287
Andres Möldre Ärikliendihaldur [email protected] 58119333
TARTU
Reelika Kirs Müügijuht [email protected] 58544631
Martin Olesk Müügijuht [email protected] 51918313
Paul Paesalu Müügijuht [email protected] 59126686
Erkki Edur Ärikliendihaldur [email protected] 53471472
Margus Mõtsar Ärikliendihaldur [email protected] 56560062
Kadri Martin Müügiassistent [email protected] 5155456
VALGA
Vello Pommer Müügijuht [email protected] 53077897
VILJANDI
Bertil Berggren Ärikliendihaldur [email protected] 5015566
Kaido Heinsalu Ärikliendihaldur [email protected] 53446056