LÕPUMÜÜK >>

E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

Ärikliendiosakond

Meie kauplustes on sõbralik ja asjalik äriklienditeenindus!

Eesti suurima ning usaldusväärseima ehitus- ja aiakaubandusketina garanteerime, et meilt ostetud kaup jõuab kliendi objektile komplekteerituna ning õigel ajal. Soovitud tootevalikule ning nõuannetele lisaks on kliendi jaoks oluline võimalikult mugav ning kiire maksmisviis - siin pakume oma usaldusväärsetele partneritele krediidikliendi staatust, mis teeb kauba eest tasumise kliendi jaoks lihtsamaks ning mugavamaks.

 Krediidi saamiseks tuleb ettevõttel täita kaubakrediidi taotlus:

 Taotlusele palume lisada alljärgnevad dokumendid:

  • - eelmise majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne;
  • - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali seisuga (juhatuse liikme allkirjaga);
  • - volitus lepingule allakirjutamiseks, kui vastav isik ei ole B-kaardile kantud.

Kaubakrediidi taotluse saate välja trükkida käesolevalt leheküljelt või küsida meie kaupluste infoletist. Täidetud kaubakrediidi taotluse palume koos dokumentidega saata faksile 6061401, e-posti aadressil krediit@bauhof.ee või posti teel aadressil J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

Krediidikomisjon (kes otsustab krediidi andmise üle) vaatab taotlusi üle teisipäeviti ja reedeti. Komisjoni otsusest teavitakse krediiti taotlenud ettevõtet posti teel. Positiivse vastuse korral sõlmime ärikliendiga müügilepingu, mis võimaldab osta Bauhofist kaupu krediidiga.

Teid teenindavad:

Tallinn Lasnamäe

NIMI AMET E-POST MOBIIL
Anton Kuzmin Müügijuht anton.kuzmin@bauhof.ee
5300 5364
Janek Mäemurd Ärikliendihaldur janek.maemurd@bauhof.ee  503 7331
Ken Miido Ärikliendihaldur ken.miido@bauhof.ee 5620 5434
Moonika Põld Müügiassistent moonika.pold@bauhof.ee 58543144
Rene Kuldkepp Suurkliendihaldur rene.kuldkepp@bauhof.ee 5099121
Robert Luts Ärikliendihaldur robert.luts@bauhof.ee 5388 5343
Janek Kokla Äriarendusjuht janek.kokla@bauhof.ee 53326228
Magnus Vaht Äriarendusjuht magnus.vaht@bauhof.ee 53623154
Maris Põld Müügijuht maris.pold@bauhof.ee 58545997

Tartu

Kadri Martin Müügiassistent kadri.martin@bauhof.ee 515 5456
Erkki Edur Ärikliendihaldur erkki.edur@bauhof.ee  5347 1472
Margus Mõtsar Ärikliendihaldur margus.motsar@bauhof.ee 5656 0062
Reelika Kirs Müügijuht reelika.kirs@bauhof.ee 5854 4631
Martin Olesk  Müügijuht martin.olesk@bauhof.ee 5191 8313
Paul Paesalu Müügijuht paul.paesalu@bauhof.ee 5912 6686

Viljandi

Bertil Berggren Ärikliendihaldur bertil.berggren@bauhof.ee 501 5566
Kaido Heinsalu Ärikliendihaldur kaido.heinsalu@bauhof.ee 5344 6056 

Rakvere

Andres Möldre    Ärikliendihaldur    andres.moldre@bauhof.ee 5811 9333
Margus Noodla Müügijuht margus.noodla@bauhof.ee     5307 8287 


Põlva

Kerstin Kütt      Müügijuht  kerstin.kutt@bauhof.ee    591 96316 
Meelis Luste Ärikliendihaldur meelis.luste@bauhof.ee 553 7596

 

Pärnu

Alari Afanasjev
Müügijuht alari.afanasjev@bauhof.ee 5698 8111
Marek Laksberg
Ärikliendihaldur Marek.Laksberg@bauhof.ee       506 2110
Meelika Ild
Ärikliendihaldur meelika.ild@bauhof.ee 5385 9284    
Monika Vinkel
Müügijuht monika.vinkel@bauhof.ee 5663 3275 
Virve Pichen
Piirkonnajuht virve.pichen@bauhof.ee 506 5362

 

Jõhvi

Aleksandr Rastrõgin Ärikliendihaldur aleksandr.rastrogin@bauhof.ee 520 9992     
Toomas Tagam    Ärikliendihaldur toomas.tagam@bauhof.ee 515 6837

Kuressaare 

Kärolin Raudsepp     Müügijuht            Karolin.Raudsepp@bauhof.ee 5309 9149    

Haapsalu

Mart Amberman             Müügijuht                mart.amberman@bauhof.ee                    56989404  

Valga

Vello Pommer        Müügijuht          vello.pommer@bauhof.ee  53077897      

Keila

Helina Tamme              Müügijuht                helina.tamme@bauhof.ee      533 28816              

Laagri

Meelis Pade Müügijuht meelis.pade@bauhof.ee  513 8173
Julia Alenkina Müügiassistent julia.alenkina@bauhof.ee 5560 2197
Urmas Miido Ärikliendihaldur urmas.miido@bauhof.ee 520 3327
Gert Vaheoja Ärikliendihaldur gert.vaheoja@bauhof.ee 509 9861
Lauri Luhasoo Äriarendusjuht lauri.luhasoo@bauhof.ee 508 6875
Hedi Suvi Müügiassistent hedi.suvi@bauhof.ee 5399 9679