E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

Mustamäe kauplus on ajutiselt suletud. Mustamäe e-poe väljastuste osas võetakse teiega ühendust!


Ärikliendiosakond

Meie kauplustes on sõbralik ja asjalik äriklienditeenindus!

Eesti suurima ning usaldusväärseima ehitus- ja aiakaubandusketina garanteerime, et meilt ostetud kaup jõuab kliendi objektile komplekteerituna ning õigel ajal. Soovitud tootevalikule ning nõuannetele lisaks on kliendi jaoks oluline võimalikult mugav ning kiire maksmisviis - siin pakume oma usaldusväärsetele partneritele krediidikliendi staatust, mis teeb kauba eest tasumise kliendi jaoks lihtsamaks ning mugavamaks.

 Krediidi saamiseks tuleb ettevõttel täita kaubakrediidi taotlus:

 Taotlusele palume lisada alljärgnevad dokumendid:

  • - eelmise majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne;
  • - jooksva majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne viimase kvartali seisuga (juhatuse liikme allkirjaga);
  • - volitus lepingule allakirjutamiseks, kui vastav isik ei ole B-kaardile kantud.

Kaubakrediidi taotluse saate välja trükkida käesolevalt leheküljelt või küsida meie kaupluste infoletist. Täidetud kaubakrediidi taotluse palume koos dokumentidega saata faksile 6061401, e-posti aadressil krediit@bauhof.ee või posti teel aadressil J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

Krediidikomisjon (kes otsustab krediidi andmise üle) vaatab taotlusi üle teisipäeviti ja reedeti. Komisjoni otsusest teavitakse krediiti taotlenud ettevõtet posti teel. Positiivse vastuse korral sõlmime ärikliendiga müügilepingu, mis võimaldab osta Bauhofist kaupu krediidiga.

Teid teenindavad:

Tallinn

NIMIE-POSTMOBIIL
Janek Mäemurd    janek.maemurd@bauhof.ee  503 7331
Robert Luts robert.luts@bauhof.ee 5388 5343
Anton Kuzmin anton.kuzmin@bauhof.ee 5300 5364
Moonika Põld moonika.pold@bauhof.ee 58543144
Rene Kuldkepp rene.kuldkepp@bauhof.ee 5099121
Magnus Vaht  magnus.vaht@bauhof.ee 53623154
Janek Kokla janek.kokla@bauhof.ee 53326228
Ken Kadakas ken.kadakas@bauhof.ee 58545997
Ken Miido ken.miido@bauhof.ee 5620 5434

 

Tartu

NIMIE-POSTMOBIIL
Kadri Martin         kadri.martin@bauhof.ee 515 5456
Erkki Edur  erkki.edur@bauhof.ee  5347 1472
Margus Mõtsar      margus.motsar@bauhof.ee   5656 0062
Reelika Kirs reelika.kirs@bauhof.ee 5854 4631
Martin Olesk martin.olesk@bauhof.ee 51918313
Paul Paesalu paul.paesalu@bauhof.ee 5912 6686

 

Viljandi

NIMIE-POSTMOBIIL
Bertil Berggren       bertil.berggren@bauhof.ee      501 5566
Kaido Heinsalu kaido.heinsalu@bauhof.ee 5344 6056 

 

Rakvere

NIMIE-POSTMOBIIL
Andres Möldre       andres.moldre@bauhof.ee 5811 9333
Margus Noodla       margus.noodla@bauhof.ee     5307 8287 

 

Põlva

NIMI E-POSTMOBIIL
Meelis Luste           meelis.luste@bauhof.ee      553 7596
Kerstin Kütt kerstin.kutt@bauhof.ee           591 96316 

 

Pärnu

NIMIE-POSTMOBIIL
Virve Pichen virve.pichen@bauhof.ee 506 5362
Marek Laksberg         Marek.Laksberg@bauhof.ee       506 2110
Meelika Ild meelika.ild@bauhof.ee 5385 9284    
Alari Afanasjev alari.afanasjev@bauhof.ee 5698 8111
Monika Vinkel monika.vinkel@bauhof.ee 5663 3275 

 

Jõhvi

NIMIE-POSTMOBIIL
Aleksandr Rastrõgin aleksandr.rastrogin@bauhof.ee 520 9992     
Toomas Tagam    toomas.tagam@bauhof.ee 515 6837

 

Kuressaare

NIMIE-POSTMOBIIL
 Kärolin Raudsepp    
 Karolin.Raudsepp@bauhof.ee    5309 9149    

 

Haapsalu

NIMIE-POSTMOBIIL
Mart Amberman     mart.amberman@bauhof.ee  56989404   

 

Valga

NIMIE-POSTMOBIIL
Vello Pommer              vello.pommer@bauhof.ee               53077897      

 

Keila

NIMI  E-POSTMOBIIL
Helina Tamme             helina.tamme@bauhof.ee             533 28816      

 

Laagri

NIMIE-POSTMOBIIL
Meelis Pade            meelis.pade@bauhof.ee          513 8173
Julia Alenkina julia.alenkina@bauhof.ee 55602197
Urmas Miido urmas.miido@bauhof.ee 520 3327
Gert Vaheoja gert.vaheoja@bauhof.ee 509 9861
Lauri Luhasoo      lauri.luhasoo@bauhof.ee 508 6875
Hedi Suvi hedi.suvi@bauhof.ee 5399 9679