E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >> 

Seoses tehniliste probleemidega ei saa me kahjuks hetkel tagada lubatud kolme tunni tarnet Laagri kaupluses. Vabandame!
  
Laagri ja Tartu kauplustes nüüd Bauhofi oma pakiautomaadid

Laagri ja Tartu kauplustes nüüd Bauhofi oma pakiautomaadid

Alates 9. detsembrist saab Tartu ja Laagri kauplustest e-poe tellimused kätte Bauhofi pakiautomaadist, mille kaudu saab tellitud pakke kätte ööpäevaringselt tasuta ja kontaktivabalt.

Tartu ja Laagri kauplustes on nüüdsest esimesed Bauhofi enda pakiautomaadid, mille kaudu saavad ehituspoe kliendid e-poe tellimusi ööpäevaringselt tasuta ja kontaktivabalt kätte. Bauhofi e-ärijuhi Priit Vao sõnul näitab ettevõtte e-poe statistika, et paljud kliendid ei soovi transpordi eest lisaks maksta ja eelistavad kaubale ise järele tulla.

„Selleks pakume e-poe ühe tarneviisina „Telli ja Nopi“ teenust, mis tähendab seda, et klient tuleb kaubale ise kauplusesse järele ja transporditasu ei lisandu. Uued pakiautomaadid võimaldavad pakkuda seda teenust klientide jaoks mugavamalt, sest pakiautomaat on avatud ööpäevaringselt ega sõltu kaupluse lahtioleku kellaaegadest. Pakiautomaatide abil soovime vähendada järjekordade tekkimist tipptundidel ja pakume klientidele kontaktivaba võimalust oma tellimuse tasuta kättesaamiseks,“ selgitas Vao.

9. detsembril avasime esimesed pakiautomaadid Tartu ja Laagri kauplustes ning plaanime pakiautomaadid lähiajal paigaldada veel mitmesse kauplusesse. Bauhofi brändinguga pakiautomaat asub õues kaupluse sissepääsu juures. Kui klient on valinud e-poes, et tuleb tellimusele ise järele, siis saadetakse talle SMS pakiautomaadi koodiga. Suuremad kaubad, mis pakiautomaati ei mahu, väljastatakse laost ning kliendile saadetakse kauba väljastamise juhend koos lao asukohaga.

Jaga
LAAGRI JA TARTU KAUPLUSTES NüüD BAUHOFI OMA PAKIAUTOMAADID on lisatud ostukorvi