🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
00
T
58
MIN
42
S

Maagilise jõulukuuse loomine ja säilitamine

Jagage:

Lihtsad näpunäited, kuidas luua ja säilitada maagilist jõulukuuske.

Jõulukuuse valimine ja ostmine on iga-aastane väga oodatud sündmus, sest just see loob maagilise jõulutunde. Tagamaks, et kuuseokkad ei pudeneks maha enne jõululaupäeva, jäetakse kuuse ostmine tihti viimasele minutile…

Kuidas aga nautida kauem kuuse elujõulist ilu? Jagame mõningaid näpunäiteid.

Eelsoojenda oma kuuske. Kui oled sobiva jõulukuuse leidnud ära vii seda kohe tuppa vaid lase sel temperatuuriga harjuda. Võid hoida teda näiteks jahedamas koridoris või garaažis ühe päeva ja seejärel viia ta tuppa.

Õige lõige kuuse tüvele. Lõika kuusel ära tüvest 2 cm soovitatavalt ümaralt, et ei tekiks vee puudujääki, kuid ära koori koort tüvelt maha. Puu imab vett ka koore kaudu.

Sobiva kuusejala leidmine. Leia kuusele sobiv kuusejalg, kuhu saad lisada ka igapäevaselt toasooja vett. Esimesel päeval tarbib kuusk tavapärasest rohkem vett seega tuleb jälgida, et vesi otsa ei saaks.

Paraku aga alati tihedast kastmisest ja õigest temperatuurist ei piisa, et kuuseokkad püsiksid pikalt ilusana.

Mõtle ka nendele aspektidele, kas puu on lähedal kütteallikale näiteks kaminale, radiaatorile või põrandaküttele. Sellisel juhul vajab puu igapäevaselt uut vett, millel juurde soovitame lisada ka väetist.

Mis on säilitusvalem ühe maagilise jõulukuuse hoidmiseks? Tutvustame teile Agrecoli jõulukuuse väetist, mis on vedel toitelahus mõeldud just spetsiaalselt lõigatud kuusepuude jaoks. See aitab puul hoida oma elujõudu ja värskust hoides ka okkaid tugevana terve jõuluperioodi vältel.

Väetist leiad Bauhofi e-poest kui ka kauplusest.

Jagage: