🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
20
T
14
MIN
48
S

VIDEO: Aiatehnika vastavalt vajadusele ja rahakotile

Jagage:

Kevad on täies hoos ja aiatöödeks on sisse pandud viies käik, mis tihti tähendab uue aiatehnika soetamist, sest vanad on alla andnud või on lihtsalt vajadused muutunud. Hekilõikurite, muruniidukite ja – traktorite maailmas aitab orienteeruda Bauhofi ekspert Priit Veski.

Hoolimata sellest, et turule on tulnud kõiksugu vinget aiatehnikat, mis ka iseseisvalt aias toimetada suudavad, teeb kõige paremini töö ära ja meele rõõmsaks just see tööriist, mis on poest kaasa toodud arvestades reaalset vajadust.

Hekilõikuri puhul tuleb kindlasti mõelda, kas lärm, mida masin tekitab, võiks naabritevahelisi pingeid tekitada, kas töötegemisel on voolu ühendamise võimalus olemas, kui kõrgeid oksi tuleb lõigata ning kas disain ja kaal mängivad olulist rolli?

Vaata videost, milliseid hekilõikureid ja muruniidukeid on olemas ja kuidas just endale sobiv leida!Niidukite maailmas orienteerudes tuleb väga täpselt mõelda, kas niidetakse linnaaias või maakohas, kas eelarve on pigem 100€ või 800€, kui palju on manööverdada vaja, kas niitmise ajal oleks tarvis kohvitopsi hoidjasse asetada või on hoopis olulisem muru kogumise võimalus?
Ja loomulikult peaksid suurema krundi omanikud kaaluma murutraktori ostmist, seal juures oma vajadusi hinnates alates manööverdamisvõimalustest kuni armatuurlaua olemasolu ja mootori müratasemeni välja.
Jagage: