🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
00
P
17
T
19
MIN
50
S

Viis nippi keraamiliste plaatide kombineerimiseks

Jagage:

Vannitoa kujundamine on väljakutse, mis võimaldab piiramatult eriilmelisi lahendusi. Seetõttu toome välja mõned mõtted ja ettepanekud, mis võiksid olla abiks ja inspiratsiooniks keraamiliste plaatide valikul. Muidugi pole tegu keeldude-käskudega, kuid loodetavasti muudavad pakutud lahendused valiku lihtsamaks.

1. Tasakaalus mustrid

Mosaiikplaate saab suurepäraselt kasutada aktsendi andmiseks näiteks vannitoa tagaseinas või dušinurgas. Kombineerides neid ühevärviliste plaatidega, saavutad ilusa pesuruumi, mis ei aja oma kirevuses pead ringi käima.

Mosaiik
Bauhofi kaupluses ja e-poes soovitame analoogset pildil kujutatud läikivat klaasmosaiiki.

2. Muster ühele pinnale

Ohjelda end mustrite valikul, kasutades neid ainult kas seina- või põrandapinnal – pildil on hea näide sellest, kuidas tugev muster kaunistab vaid üht valitud seinapinda ja kogu ruum saab vabalt hingata, luues harmoonilise üldmulje.

Muster
Pildil olev kollektsioon Ciragan on saadaval ainult Bauhofi kauplustes.

3. Erinevad mustrid ja sarnased toonid

Üks võimalus leida hea plaatide kooslus on kasutada sama värvitooni. Võib kasutada kõrge kontrastsusega plaate tagaseinas, mida toetavad heledama tooniga hallid plaadid valamupoolses seinas.

Vannitoa seinaplaadid
Bauhofi kaupluses ja e-poes saadaval pildil olev kollektsioon Remix. Põrandale soovib libisemiskindel põrandaplaat Tundra.

4. Erinevaid värvitoonid, ühtlased mustrid

Hea mõte on ka kasutada seinal ja põrandal erinevat tooni plaate. Tänu mustri sarnasusele on pildilolevas vannitoas jäänud mõlemad pinnad visuaalselt nauditavaks.

Lazio vannitoa plaadid
Bauhofi kaupluses ja e-poes saadaval pildil olev kollektsioon Lazio.

5. Matt ja läikiv toetavad teineteist

Sarnaste läikivate ja mattide plaatide kombinatsioon loob hea tasakaalu igas ruumis. Lisaks muudavad läikivad pinnad vannitoa visuaalselt suuremaks. Aktsendiks on põnev lisada ühte seina geomeetrilise tekstuuriga plaat või miks mitte ka looduslik kreemjas kivimosaiik.

Vannitoa seinaplaadid
Jagage: