🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
02
T
11
MIN
27
S

Kinniste pakendite tagastus

Alates veebruarist 2018 pakub Bauhof oma eraklientidest Meistriklubi liikmetele kinniste pakendite pikendatud tagastamise õigust kui üht lisaväärtust Meistriklubi liikmetele. Ostukuupäevast 60 päeva jooksul on võimalik remondist ülejääk kauplusesse tagasi tuua (toodete nimekiri vastavalt p.6) ja saada selle eest raha tagasi!

Kinniste pakendite tagastuse reeglid

 1. Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, Tallinn 11415 (edaspidi Bauhof) annab Bauhofi Meistriklubi eraisikutest liikmetele kinniste pakendite tagastamise võimaluse.

 2. Kinniste pakendite pikendatud tagastusõigus kehtib 60 päeva jooksul ostudokumendil (ostutšekk) märgitud kuupäevast.

 3. Tagastusõigus laieneb vaid sularahas ja kaardimaksega ostetud kaubale, st ei laiene tellitavale kaubale, ettemaksuga ostetud kaubale, mõõtu lõigatud toodetele ning järelmaksuga ostetud toodetele.

 4. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud või kahjustatud ning peab olema originaalpakendis.

 5. Kauba võib tagastada ainult kinnistes/täispakkides kas täies mahus, mis osteti või ka järele jäänud kinnised/täis pakid (Kui klient on ostu sooritamisel on klient saanud lahtised parketi lehed või keraamilised plaadid, siis need tagastamisele ei kuulu). Bauhof jätab endale õiguse eelnevalt loetelud tingimustele mittevastavat kaupa mitte tagasi võtta.

 6. Tootegrupid, millele kehtib tagastusõigus:

  • Parketid – laminaat-, naturaal- ja vinüülparketid;
  • Keraamilised põranda- ja seinaplaadid;
  • Keraamilised bordüürid ja ornamendid;
  • Tapeedid;
  • Seinapaneelid;
  • Sanitaartehnika liitmikud;
  • Segud – plaatimis-, põranda- ja ehitussegud;
  • Villad – kivi- ja klaasvillad;
  • Pakendatud puitmaterjal.
 7. Tagastusõigus ei kehti koos punktis 6 nimetatud toodetega ostetud lisatoodetele (nt parketi alusvaip, alusplaadid jms tarvikud) ja eritellimusega kliendile tellitud toodetele, mõõtu lõigatud toodetele, järelmaksuga ostetud toodetele ning e-poest tellitud toodetele.

 8. Kinnistes pakendites too(de)te tagastamiseks pöördub klient sama Bauhofi kaupluse infoletti, kust ta kauba ostis.

 9. Bauhofi kaupluses pöördub klient infoletti koos ostudokumendi ja kaubaga, kus tuleb täita rahatagastuse blankett. Raha makstakse tagasi arvel/ostutšekil olevale erakliendile, kelle nimele on ostudokument vormistatud. Tagasiostetav kogus ei saa olla suurem kui ostetud kogus.

 10. Kuni 100-eurosed tagastused tehakse kaupluses kohapeal, suurema summa tagastamisel teeb raamatupidamine ülekande 3 tööpäeva jooksul.

 11. Bauhof jätab endale õiguse teha kampaania reeglites muudatusi, teavitades sellest Meistriklubi liikmeid veebilehel www.bauhof.ee.

Kinniste pakendite tagastusõigus kehtib ostudele alates 01.02.2018.
Lisainfo kaupluste infoletist.