Koduhoov kiirelt ja mugavalt korda

Koduhoov kiirelt ja mugavalt korda

Ilmad lähevad aina ilusamaks ja päikesepaistelisemaks, mis toob endaga kaasa soovi nautida kohvi- või teetassi kõrval oma aia kevadist värskust. Selleks, et oleks mida nautida, on õige aeg teha algust aiakoristusega.


Välikoristuse meelespea:
• Puhasta tänavakivid
• Eemalda veerennidesse kogunenud praht
• Pese aiamööbel ning laki uuesti üle
• Puhasta grill ja grillitarvikud
• Puhasta õuevalgustid ning kontrolli, kas pirnid põlevad
• Klopi ning pese aiamööbli pehmendused


Survepesur on aias parem käsi

Survepesurid on neile, kes soovivad kiiremalt ning mugavamalt välikoristusega ühele poole saada. Õhusaaste ja eelmise talve tulemusel tekkinud inetute plekkide eemaldamine aiamööblilt on survepesurile lihtne ja kiire töö. Samuti on pesur suureks abitööriistaks sammaldunud sillutuskivide puhastamisel.

Kuna sammal mitte ainult ei moodusta sillutatud pindadele tihke kihi vaid jääb sillutise kivipooridesse püsima, siis tasub kasutada sambla eemaldamiseks turbootsikut. Turbootsik tekitab pöörleva joa, mis ühendab endas kontsentreeritud punktjoa ja pindala jõudlusega lehvikjoa puhastusjõu. Hoidke kõrgsurvejuga vertikaalselt sillutatud pinna suhtes ja puhastage aeglaselt ühest samblaga kaetud ala otsast teiseni, umbes 20-30 cm kõrguselt.

Pihustuspritsi (spetsiaalne lisatarvik) pritsimiskaitse kaitseb teid vee tagasipritsimise eest.Survepesurid, mis sobivad nii kodukasutajale kui professionaalile

Kärcheri K2 Basic sobib täiuslikult jalgrataste, aiatööriistade ja aiamööbli puhastamiseks ja tavapärase kodumajapidamises ettetuleva mustuse eemaldamiseks.

K 3 Full Control mudel on pikendatav teleskoopkäepide, mida on kerge liigutada ja hoiustada ning mis annab lisastabiilsust.

K 4 Compact survepesur koos oma vesijahutusega mootoriga ja puhastuskiirusega 30 m²/h sobib ideaalselt mõõduka mustuse (väikeautod, aiaväravad, jalgrattad jne) aeg-ajaliseks eemaldamiseks.

K 5 Premium Full Control Plus saate hõlpsasti valida õige surve igale puhastatavale pinnale. Joa tüüpi saab valida, kui keerate pihustustoru 3-in-1 Multi Jet.

K 7 Premium Full Control Plus enneolematu kasutamise efektiivsus sobib ideaalselt tõrksa mustuse eemaldamiseks.

Kui välikoristused tehtud, saab nautida suure töö ja vaeva vilju puhtas ja korras hoovis. Kui aed on korras, aga unarusse on jäänud hoopis kodukoristus, kutsume Sind lugema Bauhofi Remondiblogist kodukoristuse meelespead.

Tutvu ka Bauhofi parimate pakkumistega siin.Jaga
KODUHOOV KIIRELT JA MUGAVALT KORDA on lisatud ostukorvi