Laeb

  

Alates 4h kauba poest kätte saamiseks, kasuta tootevaliku lehe vasakul servas olevat "SAADAVUS" filtrit


Jaga sotsiaalmeedias pilti oma kodust ja säästa järgmiselt ostult Bauhofis kuni 30%

 

Kutsume Sind jagama iseenda sotsiaalmeediakontol pilti hetkest oma kodus. Tänutäheks anname kõigile pildijagajatele 20% soodustust ostult Bauhofi kauplustes üle Eesti ja kuni 30% soodustust ostult Bauhofi e-poes. Oodatud on pildid kaunist kodusisustusest mistahes ruumis või aias, armsatest lemmikloomadest koduses keskkonnas, hubastest hetkedest oma pesas või lahedatest remondimomentidest. Teisisõnu, jaga pildil seda, mis teeb Sinu jaoks korterist / majast kodu.Kampaanias osalemiseks toimi järgnevalt:

• Postita oma Facebooki või Instagrami kontole pilt ja lisa sellele hashtagid #majastkodu ja #remontalgabbauhofist. Pane tähele, et Sinu sotsiaalmeediakonto oleks avalik, sest ainult siis näeme neid lahedaid pilte ka meie. Pilti võib jagada nii klassikalise postituse kui ka Instagrami ja Facebooki story’na. Kui postitad story’sse, siis anname sulle lisaks 20% Bauhofi kaupluste sooduskupongile -20% e-poe sooduskoodi. Samas kui postitad enda seinale klassikalise postituse, anname lisaks 20% Bauhofi kaupluste sooduskupongile -30% e-poe sooduskoodi.

• Kui pilt on postitatud ja hashtagid lisatud, anna meile sellest teada, kirjutades aadressile kampaania@bauhof.ee. Lisa kirjale ka screenshot jagatud pildist.

• Sellele samale meiliaadressile, millelt kirjutasid, saadame Sulle Bauhofi kauplustes kasutamiseks elektroonilise sooduskupongi ja lisaks ka e-poe sooduskoodi. Kauplustes kasutamiseks mõeldud sooduskupongi ei pea välja printima. Seda võib kassas näidata ka nutitelefonist.

• Hashtagide #majastkodu ja #remontalgabbauhofist lisamisega sotsiaalmeediasse postitatud piltidel annad meile loa jagada neid pilte ka Bauhofi sotsiaalmeediakanalites ning veebilehel.

Sooduskuponge ja e-poe sooduskoode jagame piltide eest, mis on postitatud ja hashtaggitud hiljemalt 31.10.2019
Sooduskupongi ja e-poe sooduskoodi reeglid:

• Sooduskupongi ja e-poe sooduskoodi saadame Sinu e-postile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

• Sooduskupong ja e-poe sooduskood kehtivad kaks kuud alates kupongi saatmisest.

• Sooduskupong annab allahindluse toodete tavahinnast. E-poe sooduskood annab allahindluse tavahinnaga toodetele ja Bauhof kaupluse tavahinnast. Allahindlusi ei summeerita.

• Üks kupong ja e-poe sooduskood kehtivad ühe ostukorvi kohta ja mõlemat saab kasutada vaid üks kord.

• Sooduskupongi kasutamiseks ei pea olema Meistriklubi liige. E-poe sooduskoodi kasutamiseks peab ostu sooritades olema e-poes Meistriklubi kontole sisse logitud või kui konto puudub, tuleb see esmalt teha.

• Suuremate allahindluste (-25% või -30%) korral ei kehti e-poes sooduskoodid.

• Sooduskupong ja e-poe sooduskood ei rakendu järgnevatel juhtudel:
     - kliendile koostatakse või on koostatud eritellimus
     - kliendile teostatakse krediidimüük või järelmaksuga müük
     - klient tasub ettemaksu toodete/teenuste eest
     - kaupa müüakse otsetarnena
     - kinkekaardi müügil
     - teenuste müügil
     - projektimüügil
     - alkohoolsete toodete müügilNüüd kõik pildistama ja pilte jagama!

Sinu Bauhof