Mis on Meistriklubi


Meistriklubi ühendab Bauhofi kliente, kes peavad lugu ehitusest, remondist ja aiandusest ning panustavad aktiivselt oma kodu ja aia korrasolekule. Aktiivse liikmena saada osa kõikidest Meistriklubi uudistest, parimatest pakkumistest nii Bauhofis kui koostööpartnerite juures ning naudid alati soodsamaid Meistriklubi hindu! Lisahüvedena pakume Sulle tööriistade 5-aastast garantiid, pikendatud kinniste pakendite tagastamise võimalust ja palju muud. Soodustuse saamise aluseks on kehtiv Meistriklubi kaart, mis on liikmelisust tõendav tähtajaline füüsiline või elektrooniline kliendikaart.

Meistriklubi liikmetele on Bauhofis kõik ostud ja paljud teenused püsivalt soodsamad! Alati soodsamad Meistriklubi hinnad on märgitud kollaste hinnasiltidega.

Lisaks on Bauhofi Meistriklubi liikmetel oma personaalne boonuspank, kuhu Sul on võimalik koguda ostusummalt vähemalt 1% boonusraha, mida saab tulevikus meie kauplustes kasutada boonussaldo ulatuses kuni 25% allahindluse saamiseks kogu ostusummalt. Rahalises vääringus 1 boonusraha = 1 EUR. Saadav allahindlus sõltub boonuspanga saldo suurusest.

Kui Sa ei ole veel Meistriklubi liige, on Meistriklubiga võimalik liituda meie kodulehel ja kõigis Bauhofi kauplustes. Meie infotöötajad abistavad Sind.