Aiamajade müük + tasuta tarne võimalus!
02
P
15
T
30
MIN
14
S
  • Tarne pole võimalik

KUIVKÄIGUKAITSE HYDROSTOP S ALARÕHULÜLITI

Tootekood: 085159
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
  • Tarne pole võimalik
Italtechnika HYDROSTOP S on elektromehhaaniline seade, mis kaitseb teie veepumpa kuivale jäämise eest. Seade on üles ehitatud survekontrolli peale. Seade rakendub kohe kui langeb veesurve. Seadme rakendudes lülitub punane nupp automaatselt alumisse asendisse. Pumba uueks käivitamiseks tuleb punane nupp mehhaaniliselt ülemisse asendisse tõmmata. Seadet võib kasutada maksimaalselt 2200W, 1faasilise mootori kaitseks. Seadmel on komplektis kaasas 1“ ühenduskolmik. Pumba ühendamiseks seadmega tuleb pumba pistik liita seadme pisitkuga ja seadme pistik omakorda vooluvõrguga. Tehnilised andmed: Töövool 230V/50Hz; Max. mootori võimsus 2,2kW; Max. vedeliku temperatuur +35ºC; Max. töörõhk 6,0bar; Min. töörõhk 0,8bar; Ühendusliitmikud 1“.