🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
22
T
54
MIN
23
S
  • Tarne pole võimalik

DEKORATIIVKROHV SAKRET AP 25KG TERA-TERA MUSTER 1,5MM

Tootekood: 435180
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Kasutusvalmis dekoratiivne akrüülkrohv välis- ja sisetöödeks.
• Valge värvusega, toonitav, tera-tera/kohupiimamustriga krohv, mille terasuurus on 1,5 mm.
• Täiustatud hallituse ja samblike vastaste lisanditega.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Sakret AP on kasutusvalmis dekoratiivne akrüülkrohv välis- ja sisetöödeks. AP on valge värvusega, toonitav, tera-tera/kohupiimamustriga krohv, mille terasuurus on 1,5 mm. AP on hea veeauru läbilaskvusega, väga madala veeimavusega, vetthülgav, väga elastne ning käsitsi ja pihustiga pealekantav. Sobilik ka mineraalvillaga soojustussüsteemide viimistluskrohviks. Täiustatud hallituse ja samblike vastaste lisanditega. Soojusisolatsioon-liitsüsteemide ETICS SAKRET EPS (ETA-10/0064) ja ETICS SAKRET MW (ETA-10/0185) komponent. Aluspinna ettevalmistamine Pind peab olema puhas, tasane ja kuiv. Täita praod ja augud. Eemaldada pudenev krohv, koorduv värv, samuti õlised või muud nakkumist takistavad pinnad puhastada. Aluspinnad kruntida krundiga Sakret PG. Krunti on võimalik toonida krohviga samasse tooni. Töö käik Enne peale kandmist krohv hoolikalt läbi segada. Krohvi on lubatud segada vett kuni 10% ulatuses mahust, vedeldamine muudab tooni heledamaks! Krohvi on võimalik kanda aluspinnale käsitsi või kasutada selleks õhkkompressoriga pihustit, mille düüsi suurus on 3 korda suurem, kui krohvi terasuurus. Käsitsi krohvides kanda krohv pinnale roostevabast pahtlilabidaga, tasandada ning krohvifaktuuri saavutamiseks kasutada plastikhõõrutit. Krohvimise ajal vältida otsest päikesekiirte langemist krohvitavale pinnale. Krohvi kuivamisaeg (tolmukuiv) ca 1 h, vihmakindel vähemalt 24 h möödudes. Aluspinna ja välisõhu temperatuur kasutusajal vähemalt +5°C kuni +25°C. Krohvi on võimalik üle värvida fassaadivärvidega Sakret FM, FC ja SKF, sisetingimustes kõikide Sakreti sisevärvidega. • Kulu: 2,5 kg/m² • Tuletundlikkus: B – s1, d0 • Säilivusaeg: 12 kuud alates tootmiskuupäevast, hoida külma eest!