• Tarne pole võimalik

DEKORATIIVVÄRV ALPINA LASUR EFFEKT 2,5L HÕBEDANE

Tootekood: 449299
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
  • Tarne pole võimalik
Metalne puudutus Alpina Lasur Effekt lisab Su koju efektset metalliläiget. Naudi tagasihoidlikku kulla- või hõbedahelki, mis annab seintele suursuguse välimuse. Olgu tegemist väikeste dekoratiivsete aktsentide või tervete ruumidega – Alpina Lasur Effekt pakub võimalusi mõlemaks. See läbipaistev lõppviimistlus ei sisalda lahusteid ega plastifikaatoreid. Lisaks ei eraldu peaaegu üldse kahjulikke aineid. Kuna lasuurvärvi Alpina Lasur Effekt on lihtne puhastada, sobib see ideaalselt eluruumidesse. Veel efektsema tulemuse saamiseks sobita Alpina Lasur Effekt värvidega Alpina Structur Effekt või Alpina Impression Effekt. Toote omadused Läbipaistev, ei kata, akrülaadi baasil Lihtne peale kanda