🔥Koodiga KINK5 kingime 5€ al 50€ ostust!
01
P
23
T
07
MIN
22
S
  • Tarne pole võimalik

DEKORATIIVKROHV SAKRET MRP-E 25KG VIHMA-/ÜRASKIMUSTER 3MM VALGE

Tootekood: 472061
Vabandame, kuid teavitame teid, et soovitud toode on hetkel suure nõudluse tõttu ajutiselt otsas. Siiski pakume suurepäraseid alternatiive samast tootekategooriast, mis võivad teile sama palju rõõmu pakkuda!
Teie ostlemisrõõm ei pea aga siin lõppema - oma uurimistööd saate jätkata, naastes avalehele või kasutades meie võimsat otsingufunktsiooni, et leida veelgi meelepärasemad valikuid. Head ostlemist!
• Valge värvuse ja vihma-/üraskimustriga mineraalne dekoratiivkrohv.
• Sise- ja välistingimustesse.
• Ülevärvitav ning toonitav mineraalsete kuivpigmentidega.
• 14-päevane tagastusõigus.
  • Tarne pole võimalik
Sakret MRP-E on valge värvuse ja vihma-/üraskimustriga mineraalne dekoratiivkrohv, mille tera suurus on 3 mm. Sise- ja välistingimustesse. Valge tsemendi ja lubja sideainel krohv on kasutatav nii mineraalvilla kui EPS-iga soojustatavate fassaadide viimistluskrohviks. MRP-E on ülevärvitav ning toonitav mineraalsete kuivpigmentidega. Kõrge veeauru läbilaskvusega ning mittepõlev. Toode on kõrge veeauru läbilaskvusega. Soojusisolatsioon-liitsüsteemide ETICS SAKRET EPS (ETA-10/0064) ja ETICS SAKRET MW (ETA-10/0185) komponent. Aluspinna ettevalmistamine Pind peab olema puhas, tasane ja kuiv. Täita praod ja augud. Eemaldada pudenev krohv, koorduv värv, samuti õlised või muud nakkumist takistavad pinnad puhastada. Aluspinnad kruntida krundiga Sakret PG. Krunti on võimalik toonida krohvkatte värvimiseks mõeldud värviga samasse tooni. Töö käik Krohv segada puhtas nõus puhta külma veega tükivabaks massiks ning segamist korrata 5 minuti pärast. Krohvi toonimiseks kuivpigmentidega juhinduda Sakreti kuivpigmentide kasutusjuhendist. Krohv kanda pinnale roostevabast pahtlilabidaga, tasandada ning hõõruda plastikhõõrukiga ringikujuliste, vertikaalsete või horisontaalsete liigutustega laiali. Krohvimise ajal vältida otsest päikesekiirte langemist krohvitavale pinnale. Krohvi kuivamisaeg (tolmukuiv) ca 30 min, vihmakindel vähemalt 24 h möödudes. Optimaalne aluspinna ja välisõhu temperatuur kasutusajal +5°C kuni +25°C, vältida kõrgemaid, kui +30°C temperatuure ja miinuskraade. Krohvi on võimalik üle värvida fassaadivärviga Sakret KS, FM, SKF ja FC, sisetingimustes kõikide Sakreti sisevärvidega. • Vastavus standardile: EN 998-1:2011 • Kulu: 4,3 kg/m² • Tuleohutusklass: A1 (mittepõlev) • Säilivusaeg: 12 kuud suletud originaalpakendis